Aktuality, novinky, akce

MANlogoAutoimpex spol. s r.o. je jedním z výhradních prodejců a servisním střediskem MAN v České republice.

Oficiální stránky MAN

MAN TGX - Truck of the year 2021!

„Jednoduše nejlepší“: MAN TGX má titul International Truck of the Year 2021!

1 33Nový MAN TGX je „International Truck of the Year 2021“ (ITOY). Titul ITOY je jedním z nejprestižnějších ocenění na trhu užitkových vozidel. Ve virtuálním ceremoniálu převzal Andreas Tostmann, generální ředitel společnosti MAN Truck & Bus, prestižní ocenění od prezidenta ITOY Gianenrica Griffiniho. Porota složená z 24 odborných novinářů zastupujících 24 nejvýznamnějších evropských odborných časopisů o nákladních vozidlech ocenila nový MAN TGX jako obzvláště pokročilý z hlediska komfortu jízdy, pracovních a životních podmínek, bezpečnosti, účinnosti spotřeby paliva, konektivity, inovativních služeb a filozofie ovládání a obsluhy.

Číst více...

Nové lvíče do rodiny vozidel MAN

Nové lvíče do rodiny vozidel MAN

• Poprvé v české republice

 • Vysoké standardy MAN

• Stejné služby pro všechny a všude

 

IMG32392

Společnost MAN Truck & Bus Czech Republic s.r.o. představila 9. 11. 2017 poprvé v české republice zcela nová dodávková a užitková vozidla obchodní řady MAN TGE. K prvním zákazníkům vyrazil nový produkt s brunšvickým lvem ve znaku v roce 2018.

Číst více...

Nová MAN truck generace!

Nová MAN Truck generace: správný nákladní vůz pro každé použití

nTG 13

Při vývoji své nové generace nákladních vozů se firma MAN důsledně soustředila na řidiče a jeho pracovní úkony. Výsledkem je nabídka produktů, které optimálně splní poradí s každý transportním zadáním.

• Modelové řady TGL, TGM, TGS a TGX od 7,5 do 41 tun

• Osm různých nových kabin řidiče

• Vhodné podvozky pro každý obor

Číst více...

Nahoru