1. AUTOIMPEX
  2. O firmě

O firmě

Autoimpex spol. s r.o. je jedním z výhradních prodejců a servisním střediskem MAN v České republice. Působí v oblasti kraje Vysočina a Jižní Moravy. Autoimpex spol s r.o. dodává kvalitní nákladní vozidla MAN zákazníkům „na míru". Nabízí tato vozidla již od celkové hmotnosti 7,5 t, a to jako valníky s různými typy nástaveb, dále tahače návěsů, speciální vícenápravová vozidla pro stavební firmy, společnosti provozující převoz těžkých a nadrozměrných nákladů a v neposlední řadě i komunální vozidla. Zajišťuje také montáže sklopných a výměnných nástaveb, hydraulických čel, hydraulických jeřábů a vysokozdvižných plošin.

Autoimpex spol. s r.o. je dlouhodobým výhradním zástupcem pro ČR německé společnosti DOLL, která je výrobcem stavebnicových systémů na přepravu krátkého a dlouhého dřeva a manipulaci se dřevem.

Autoimpex spol. s r.o je od r. 2005 výhradním zástupcem pro ČR německé společnosti REISCH, která je výrobcem návěsů,návěsů s posuvnou lamelovou podlahou,sklápěcích návěsů a přívěsů na přepravu kontejnerů.

Autoimpex spol. s r.o je dlouhodobým výhradním zástupcem italské společnosti CEMB, která je výrobcem garážové techniky, vyvažovací techniky a průmyslových vyvažovacích strojů.

Autoimpex spol. s r.o.
Kpt. Jaroše 79
595 01 Velká Bíteš
+420 566 531 822 Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Nahoru